Активний відпочинок

Компанії групі «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» відповідально ставляться до охорони здоров'я та безпеки своїх співробітників.

Наші працівники – це наша найбільша цінність, і ми забезпечуємо комфортні умови для їх праці та життя, підтримуємо їх особистісний і професійний розвиток.

Ключовими соціальними напрямками «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» є комплексна охорона здоров'я працівників, у т.ч. медичне страхування, популяризація здорового способу життя, створення умов для відновлення, оздоровлення працівників підприємства, організація відпочинку працівників, сімейного відпочинку та відпочинку дітей працівників.

Туризм

Наші підприємства організовують і оплачують екскурсійні поїздки своїх працівників по всій Україні.

ПрАТ «Херсонобленерго» оплачує половину вартості таких поїздок через обласну профспілку.

ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго» організовує екскурсії до цікавих куточків України – Одеса, Кам’янець –Подільський, Коломия, Арабатська коса, водні екскурсії по р. Дністер на катері, а також поїздки в спортивно-оздоровчі комплекси «Мигово», «Буковель», «Нижня Яловичора», «Сонячна долина», гірськолижний комплекс «Драгобрат», та вихід на Говерлу. У даних заходах щороку бере участь від 100 до 200 осіб. За 2016-2017 та І півріччі 2018 року на ці цілі було витрачено біля 240 тіс грн. з бюджету підприємства.

Наші працівники на Говерлі

ПрАТ «Кіровоградобленерго» проводить для своїх працівників тури вихідного дня та екскурсії в такі міста як Одеса. Чигирин, Умань, Львів, Вінниця, Хмельницький, Почаїв, Ужгород, та організовує відпочинок на узбережжі Чорного та Азовського морів. Щороку в турах вихідного дня приймають участь 800-900 працівників Товариства.

Дитячі та інші заходи

Ми також проводимо свята для дітей наших працівників та інші культурні заходи. Зокрема, це новорічні ранки та походи в ляльковий театр для дітей наших працівників, відвідування театрів та концертів для дорослих.

Всі статті
//MAIN SVG //END MAIN SVG