Ціни на універсальні послуги

Універсальна послуга здійснюється постачальниками, на яких покладена функція постачання електроенергії споживачам, які мають право скористатися послугою постачання на умовах універсальної послуги.

Ціни на універсальні послуги формуються відповідно до Порядку формування цін на універсальні послуги, затвердженим постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1177.

Затверджені тарифи на універсальні послуги  на 2019 рік для компаній VS Energy,   грн/МВт  (без ПДВ)

Ціни на універсальні послуги розраховуються на квартал та включають прогнозовану вартість закупівлі електроенергії на ринку електричної енергії, тариф на розподіл і тариф та універсальну послугу.

При цьому прогнозована вартість закупівлі електроенергії враховує коригування по фактичній ціни закупівлі електроенергії попередніх періодів.

Населення отримує електроенергію за пільговими тарифами, затвердженими КМУ (див. нижче), а постачальник універсальних послуг отримує дотацію на різницю між розрахунковою ціною на універсальні послуги і тарифом для населення, затвердженим КМУ.

Всі споживачі, що не підпадають під категорію споживачів, яким здійснюється постачання електроенергії на умовах універсальної послуги, можуть обрати собі будь-якого постачальника, який діє на ринку електроенергії та на якого не покладені функції універсальної поставки.

Такі постачальники діють на ринку на конкурентних засадах і ціни на їх послуги не регулюються НКРЕКП.

Всі статті
//MAIN SVG //END MAIN SVG