Допомога збройним силам

ПрАТ «Рівнеобленерго» нещодавно виступило спонсором у вшануванні загиблих воїнів АТО в Рівному.

Наприкінці червня 2018 року та волонтерка, організатор популярного серед містян «Свята вулиці Поштової», представник ГО «Народний люстраційний комітет у Рівненській області» Любов Ананіївна Мобіло звернулася до Голови правління з проханням про фінансову допомогу в організації вже традиційного свята однієї з найбільш старовинних вулиць обласного центру – вулиці Поштової.

До заходу з року в рік долучається дедалі більше рівнян. Саме тому цьогоріч святкування проводилося вже уп’яте.

Кошти, про які просила активістка, мали бути скеровані на виготовлення банерів-портретів загиблих рівнян-воїнів АТО.

Голова правління негайно відгукнувся на ініціативу, на «Рівнеобленерго» було скликано позачергові збори правління –для виділення необхідних коштів.

До дня проведення Свята банери були готові – вони і досі щодня нагадують рівнянам про подвиг загиблих за Україну рівнян: Олександра Андріяшева, Миколи Куліби та Євгенія Репіна.

В вересні 2018 року Любов Ананіївна Мобіло вручила Голові правління ПрАТ «Рівнеобленерго» С.М. Невмержицькому Грамоту за вагомий внесок та надання допомоги у організації «Свята вулиці Поштової» та у виготовлені банерів-портретів загиблих воїнів АТО.

Любов Ананіївна подякувала Сергію Миколайовичу, згадала про допомогу підприємства активістам місцевого Майдану.

Своєю чергою Сергій Миколайович зазначив: «Ми не забуваємо, схиляємо голови перед пам'яттю наших героїв, які віддали свої життя за мирне майбутнє України.

Вклоняюся перед кожною родиною, яка втратила чоловіка чи сина. Ця допомога – лише незначний внесок у порівнянні з тим, що зробили ці хлопці для Батьківщини, для нас з Вами!».

АТ «Херсонобленерго» з березня 2014 року для забезпечення електропостачання об'єктів Збройних Сил України побудовало майже 1,5 км повітряних ліній 0,4кВ та встановлені три трансформаторних підстанцій 10/0,4кВ.

Енергетики Товариства надали благодійну допомогу та виконали реконструкцію 120 м повітряних ліній 10кВ для можливості підключення встановлених трансформаторних підстанцій 10/0,4кВ для забезпечення надійного функціонування тимчасового кордону з анексованої територією.

На території Генічеського району енергетики максимально співпрацюють та сприяють виконанню свої службових обов’язків особовому складу військових частин, підрозділів силових структур, митної служби та інші, забезпечуючи стабільне енергопостачання.

Так, було реконструйовано декілька ліній по ПЛ-10 кВ, ПЛ-0,4 кВ, встановлено залізобетонні опори, трансформаторні підстанції та побудовані лінії електропередач ПЛ-10кВ майже 4,5 км. та ПЛ-0,4 кВ – довжиною майже один кілометр.

Зокрема, для електропостачання пунктів тимчасової дислокації в с. Чонгар Генічеського району Товариство побудувало повітряну лінію 0,4кВ довжиною 260 м, в с. Салькове – збудовано повітряну лінію 0,4кВ довжиною 400 м. Для повноцінного функціонування місця тимчасової дислокації десантної бригади у с. Сергіївка збудована трансформаторна підстанція 10/0,4кВ та повітряна лінія 0,4кВ довжиною 200м.

Для електропостачання і освітлення місця розташування військових підрозділів в межах с.Преображенка (Червоночабанської сільської ради) Каланчацького району встановлена КТП-10/0,4кВ, побудовані ділянки повітряних лінії 0,4кВ довжиною близько 250 м. Крім того, було проведено реконструкцію повітряних ліній ПЛ-10кВ, встановлено трансформаторну підстанція 10/0,4кВ.

Також проведено підключення до мережі 0,4кВ гуртожитку в/ч 2138 Одеського прикордонного загону та проведено будівництво повітряної лінії 0,4 кВ довжиною 135 м для підключення до мережі 0,4кВ КТП-60 для забезпечення в/ч А 0409 електроенергією.

З моменту організації роботи українського прикордонного поста в с. Чонгар Товариство забезпечує його надійне та безперебійне електропостачання.

Енергетики «Херсонобленерго» вкотре продемонстрували свій патріотизм та стійку громадянську позицію у сприянні захисту територіальної цілісності країни.

Так, з кінця 2015 початку 2016 років силами працівників Чаплинського РЕЗ і ЕМ на території обслуговування було забезпечено електропостачання тимчасових пунктів дислокації для повноцінного виконання службових обов’язків військовими та силовими структурами.

Для безперебійного та надійного електропостачання було встановлено 7 комплектних трансформаторних підстанцій, побудовано повітряні лінії електропередачі напругою 0,4 кВ загальною протяжність майже 1000 метрів, та ПЛ-10кВ – близько 3 км.

За зверненням керівництва військових частин енергетиками збудовані металічні підземні укриття для захисту чергового персоналу в разі бойових дій.

Щільно співпрацює з військовими частинами АТ «Одесаобленерго». У травні 2014 року в одеській військової частини 3014, в якій базуються бійці Нацгвардії, було відремонтовано електрообладнання. Також буда побудована лінія електропередач, виконані роботи на 100 тисяч гривень з тим, щоб перевести казарми на електроопалення, а в їдальні забезпечити приготування їжі на електроплитах. Також відремонтували два автомобіля частини.

У цей складний для обласного центру час надали допомогу в облаштуванні десяти блокпостів в передмісті Одеси.

В компанії розуміють, що ця робота вкрай важлива в плані забезпечення безпеки одеситів. Виконувалася вона силами фахівців різних структурних підрозділів АТ «Одесаобленерго»: Північним, Білгород-Дністровським, Біляївським, Іллічівським і Комінтернівським районами електричних мереж. Прокладали електричні лінії, монтували обладнання і прожектори - з тим, щоб забезпечити освітленням ці важливі «точки». ПАТ «Одесаобленерго» вклало в нашу загальну безпеку значну суму. Енергетики готові сприяти цьому і надалі.

Співробітники обленерго зібрали 130 тисяч гривень благодійних пожертв для української армії. На ці кошти придбано вісім генераторів (потужністю 2-3 кВт), ще передані кошти на придбання тепловізора, на закупівлю медикаментів.

ПАТ «Одесаобленерго» також передало комп'ютери і комплектуючі до них у штаб командування Військово-Морських Сил України, розташованому в Одесі, де їх, в свою чергу, передали управлінням особового складу та фінансово-економічного забезпечення, а також редакції газети «Флот України». Моряки подякували енергетиків за допомогу.

Колектив енергопостачальної компанії подарував Національній гвардії тепловізор і автомобіль ГАЗ для перевезення особового складу. Передача допомоги відбулася на території військової частини, в якій дислокується штаб Південного територіального командування Національної гвардії.

В урочистій церемонії взяли участь представники керівництва штабу, представники «Одесаобленерго». Як відзначили представники ПАТ, тепловізор куплений на добровільні пожертвування співробітників компанії, вантажний автомобіль також відремонтовано силами співробітників даного підприємства. Крім того, енергетики купили для військових 8 генераторів і медичні матеріали. Як зазначив перший заступник командувача - начальник штабу Південного територіального командування Національної гвардії Олег Підлубний, тепловізор - безцінний дар для бійців. Прилад буде оперативно переданий в зону АТО, де зараз служать близько «100 наших бійців», в основному, контрактники.

За словами молодшого сержанта Андрія Ангела, тепловізор допоможе уникнути багатьох можливих жертв, так як дозволяє контролювати місцевість в нічний час. Представники командування висловили подяку енергетикам, які також виконали за свій рахунок ряд заходів по електрифікації об'єктів Південного територіального командування.

У наш час благодійна допомога має вирішальне значення для тих хто її потребує. Не може існувати світ без благодійників, тих, хто надає підтримку і простягає руку допомоги. АТ «Житомиробленерго» - підприємство, яке не тільки забезпечує якісне та безперебійне електропостачання споживачів в Житомирській області, але й багато робить добрих справ.

З початку розгортання бойових дій на східних кордонах України, компанією «Житомиробленерго» ведеться постійна робота у напрямку забезпечення українських бійців найнеобхіднішим. Постійно виявляються їхні потреби, так як житомирські енергетики вже давно подружилися з нашими воїнами.

Працівники Товариства на чолі з Головою Правління Олексієм Шекетою регулярно приїжджають до них на передову й передають з рук в руки те, що просили бійці.

За роки проведення АТО та ООС бійцям передавалися медикаменти, засоби зв’язку, засоби й обладнання для ремонту техніки, генератори, продукти харчування, теплий одяг, взуття, планшети, будівельні матеріали, автомобілі, запчастини та ще багато інших необхідних речей. Ремонтувалася енергокомпанією техніка, надавалася допомога пораненим. За 10 місяців поточного року Товариством на потреби АТО було направлено майже 150 тис.грн.

Всі статті
//MAIN SVG //END MAIN SVG