Контроль виконання інвестиційних програм

Компанія щоквартально звітує про виконання інвестиційної програми шляхом подання відповідних звітів в НКРЕКП, Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Державну інспекцію енергетичного нагляду України.

Регулятор контролює виконання інвестиційних програм через аналіз звітів компаній щодо їх виконання, якій здійснюють відповідні структурні підрозділи апарату НКРЕКП. За підсумками року НКРЕКП здійснює перевірку виконання інвестпрограми обленерго та їх фінансування. Крім цього, регулятор може проводити позапланові перевірки діяльності компаній.

Всі заходи, заплановані на певний рік, повинні бути виконані до кінця року, фінансування заходів може тривати до 20 січня року наступного за роком інвестиційної програми.

Якщо компанія не виконує заплановані заходи або не фінансує їх в достатньому обсязі, суми недофінансування знімаються з тарифу або додаються в інвестиційну програму наступного року без тарифних джерел фінансування.

Санкції за невиконання або неповне виконання інвестиційних програм у відношенні до енергорозподільчих компаній також застосовує НКРЕКП. Варто зазначити, що, незважаючи на затримку розгляду інвестиційних програм у зв’язку з відсутністю кворуму в останні місяці 2017 та в перші місяці 2018 року, всі компаній групі VS Energy виконали свої інвестиційні програми на 2018 рік в повному обсязі.

Всі статті
//MAIN SVG //END MAIN SVG