Навчання персоналу

Робота енергетиків потребує постійного підвищення професійного рівня та майстерності. Виробничий процес в енергорозподільчих компаніях невід’ємно пов'язаний з перевіркою та підтримкою на належному рівні необхідних навичок та знань, необхідних для виконання щоденних обов’язків. Тому працівники компанії групи систематично навчаються на семінарах, тренінгах та курсах підвищення кваліфікації. Для керівництва проводиться коучінг по розвитку команд та менеджменту. Керівники та працівники кол-центрів та абонслужб проходять тренінги з ефективної комунікації з клієнтами.Для працівників служби підстанцій щорічно проводиться технічне навчання згідно затвердженого графіку. Воно включає теоретичне навчання в учбових класах та виїзди на підстанції. Таке навчання готує персонал до якісного виконання своїх професійних обов’язків, підтримання ними належного професійного рівня та підвищення кваліфікації.

Навчальний семінар «Зміни в законодавстві та особливості роботи в перехідний період» в «Херсонобленерго»

Працівники мають змогу дізнатись про реформи в галузі та отримати необхідну для праці в нових умовах інформацію на семінарах, де їх знайомлять зі змінами у законодавстві у сфері енергетики та обговорюють з ними питання, актуальні для роботи в перехідний період. В навчальних центрах компанії за курсовою формою проводиться навчання та підвищення кваліфікації за такими робітничими професіями як електромонтер (різного профілю), електрослюсар, контролер енергонагляду та ін. Працівники робітничих спеціальностей проходять курси підвищення кваліфікацію у спеціалізованих навчальних закладах, у тому числі Центрі підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Міненерговугілля НТУУ «КПІ», КПІ імені І.Сікорського, Науковому інституті ПДО НУ «Львівська  олітехніка», Львівському НПЦ ІТПО НАПН України, виробничому підрозділі «Вінницяелектротехнологія» ДП «НЕК «Укренерго» та інших.

Енергорозподільчі компанії регулярно проводить змагання з професійної майстерності підрозділів районів електричних мереж. Завдання цих навчань – тестування знань з охорони праці та надання невідкладної медичної допомоги, монтаж 3-фазного приладу обліку електроенергії, обстеження електроустановки зі складанням акту технічної перевірки, а також перевірка теоретичних знань з технології робіт та Правил користування електричною енергією.

На змаганнях з професійної майстерності комерційних підрозділів РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго»

Для проведення змагань компанії мають спеціально облаштовані полігони учбово-тренувальних центрів. Райони електромереж також мають  тренувальні полігони.

Тематика змагань охоплює такі завдання встановлення переносних заземлень, підготовка робочого місця та допуск до робіт на лінії, заміна пошкодженого ізолятора і кріплення проводів, гасіння пожежі на трансформаторній підстанції, допуск пожежної команди, визначення стану обладнання після гасіння пожежі, перевірка знань диспетчера,  електромонтера та водія-електромонтера оперативно-виїзної бригади з охорони праці і технічної експлуатації.

Змагання з професійної майстерності серед оперативно-диспетчерських груп РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго»

Завдяки проведенню змагань працівники компанії поглиблюють знання основних положень нормативних актів з охорони праці й технічної експлуатації та набувають додаткового практичного досвіду виконання робіт на конкретному обладнанні.

Чергові диспетчери ОДГ, електромонтери ОВБ, водії (машиністи) ОВБ та працівники районних підрозділів, яким надані оперативні права, залучаються до участі в заходах «Дня оперативного працівника». З робітниками обговорюють нагальні проблеми оперативно-диспетчерського управління, правильності оформлення нарядів, розпоряджень, аналізують нещасні випадки та результати перевірок робочих місць, питання виробничої дисципліни. Вони отримують інформацію з питань охорони праці, оперативної діяльності, роботи релейного захисту тощо, а також мають змогу відпрацювати заходи пооперативному обслуговуванню обладнання підстанції, дії персоналу при відключенні в/в обладнання та інші навички.

Змагання з професійної майстерності в АТ «Чернівціобленерго»

Всі ці заходи забезпечують високій рівень кваліфікації наших робітників, що, в свою чергу, є основою якості послуг по енергопостачанню, які надають наші компанії.

Всі статті
//MAIN SVG //END MAIN SVG