Спортивне життя наших компаній

Спорт – це здоров’я та активний відпочинок наших працівників. Компанії групі «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» приділяють багато уваги підтримці спортивних активностей як самих співробітників, так и членів їх сімей.

Група «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» проводить турніри з міні-футболу, в яких приймають участь команди керуючого офісу та енергопостачальних компаній. Самі енергопостачальні компанії також проводять турніри з міні-футболу серед команд РЭСов.

В 2018 році також був проведений турнір з футболу серед компаній групи на базі спортивного комплексу в Києві.

Кожна з компаній також проводить низку спортивних заходів та підтримує діяльність спортивних колективів в своїм регіоні.

ПрАТ «Кіровоградобленерго» є засновником ТОВ «Енерго-спорт». На базі спортивного комплексу «Енерго-спорт» діють дитячі спортивні секції з футболу та художньої гімнастики.

Дитяча спортивна секція з футболу

Дитячі спортивні секції відвідують до 250 дітей. В навчальний період на базі спортивного комплексу безкоштовно проводяться заняття дитячих груп ДЮСШ «Інваспорт» та спартакіади спортивних товариств інвалідів.

Дитяча спортивна секція з художньої гімнастики

Щороку компанія проводить спартакіади «Спортивный энергетик». Енергетики мають змогу проявити свої уміння у волейболі, футболі, шашках, шахах, дартсі, настільному тенісі, легкоатлетичних та силових дисциплінах. Щорічно участь у фінальних змаганнях приймає понад 260 працівників Товариства.

Всі команди забезпечені ігровою формою, спортивним інвентарем. Закуплено та передано до РЕМів тенісні столи, велотренажери та інше обладнання.

Є у компанії і свій волейбольний колектив, котрий також успішно виступає в регіональних й всеукраїнських змаганнях. Команда волейболістів ПрАТ «Кіровоградобленерго» вже другий сезон поспіль представляє і наше Товариство , і Кіровоградську область в 2- ій лізі Чемпіонату України з волейболу.

Волейбольна команда ПрАТ «Кіровоградобленерго» – переможець чемпіонатів області, міста Кіровограда, кубків ректора ЦУПУ та президента «Укртатнафти».

Волейбол – кращий відпочинок після роботи

Щорічно проводяться змагання із спортивного риболовства «Енергетичний карась» та травневі велодні, присвяченні Дню пам'яті та примирення.

Змагання із спортивного риболовства «Енергетичний карась»

В 2016 році ПрАТ «Кіровоградобленерго» витратило на спортивно-оздоровчі заходи 425,5 тис грн.,в 2017 р. – 689,3 тис грн., за перші сім місяців 2018 року – 279,4 тис грн.

ПрАТ «Київобленерго» для своїх працівників орендує спортзал та басейн. На ці цілі 2016 році будо витрачено 197,5 тис грн., в 2017 – 129,6 тис грн., за перші сім місяців 2018 року – 109,1 тис грн. Крім цього, компанія облаштувала тренажерний зал в своєму офісі, витратив на це за 2016-2018 рр. більш ніж 400 тис грн. Співробітники компанії приймають участь в організації спортивних змагань між компаніями групи «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

ПрАТ «Херсонобленерго» також має тренажерний зал. На підприємстві працює футбольна секція, проходять спортивні змагання та виїзні заходи.

ПрАТ «Житомиробленерго» має власний спортивний комплекс, де проводяться спортивні тренування працівників-членів профспілки Товариства. Збірна футбольна команда «Енергія», створена з працівників компанії, постійно приймає активну участь у чемпіонатах Житомира та України з міні-футболу.

Крім того, компанія проводить робітничі спартакіади по 8 видам спорту (шахи, міні-футбол, більярд, настільний теніс, гирьовий спорт, нарди, перетягування канату, волейбол), в яких приймають участь майже всі РЕМ та підрозділи.

ПрАТ «Одесаобленерго» також проводить спартакіади по 8 видам спорту серед команд РЕМ і управління (естафета 4×100, волейбол, армреслінг, перетягування канату, гирьовий спорт, дартс, біг в мішках, шахи, нарди). За 2016-2017 рр та перші сім місяців 2018 року на спорт (інвентар, тренажери, аренда залів, спортивна форма, премії, харчування спортсменів) компанія витратила більш ніж 1,5 млн грн. За той же період на культурно-масову, оздоровчу і спортивну роботу на рахунок профспілкової організації було перераховано майже 5 млн грн.

Всі статті
//MAIN SVG //END MAIN SVG