Результати роботи за 2017 рік

Підприємства ТОВ «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» постачають електроенергію на території більш як 172 тис. кв км з населенням близько 9,5 мільйонів. В 2017 році вони сумарно поставили споживачам 19565 ТВт*г, сумарний обсяг транзиту склав 1398 ГВт*г. Майже половину цей електроенергії споживає населення, ще третину – промисловість та залізниця.

Структура споживання електроенергії, що постачається Групою VS ENERGY

Структура споживання електричної енергії, що постачається Групою VS ENERGY, млн. кВт-год

Загальна довжина мереж наших підприємств складає більш ніж 225 тис км, сумарна потужність трансформаторного обладнання – біля 27849 МВА. На наших підприємствах працює більш ніж 22 тис осіб. Загальна кількість споживачів перевищує 3,4 млн.

Передача електроенергії компаніями групи VS ENERGY за 2012-2017 рр, млн кВт-год

За 2017 рік сім обленерго групи заплатили 1 млрд 251,8 млн грн. податків. Наші компанії не тільки сплачують значні суми податків до бюджету держави, але і виконують важливі соціальні функції. Найважливіші з них – забезпечення надійності енергопостачання та безпеки об'єктів енергосистеми, оперативне реагування на звернення споживачів, у т.ч. своєчасне підключення нових споживачів, ремонт мереж та усунення пошкоджень внаслідок стихійних лих тощо. Крім роботи з населенням, як споживачами електричної енергії, наші підприємства здійснюють благодійну допомогу дитячим будинкам і закладам освіти, спортивним та іншим організаціям, збройним силам України, волонтерам тощо. На благодійну допомогу в 2017 році було витрачено коштів на загальну суму 4,19 млн грн.

Всі статті
//MAIN SVG //END MAIN SVG