Результати роботи за 2017 рік

Підприємства Групи VS ENERGY  постачають електроенергію на території більш як 111  тис. кв км з населенням близько  5,35 мільйонів чоловік. В 2017 році компанії Групи сумарно поставили споживачам  8 803 ГВт*г, сумарний обсяг транзиту склав 923 ГВт*г. Майже половину цієї електроенергії споживає населення, ще третину – промисловість та залізниця.

Структура споживання електроенергії, що постачається Групою VS ENERGY

Загальна довжина мереж енергорозподільчих компаній групи складає більш ніж 135 тис. км, сумарна потужність трансформаторного обладнання – 15 155 МВА. На наших підприємствах працює понад 13 тис осіб. Загальна кількість споживачів перевищує 2,3 млн.

Передача електроенергії компаніями групи VS ENERGY за 2012-2017 рр, млн кВт-год

За 2017 рік енергопостачальні компанії Групи заплатили 608,7 млн грн. податків. Наші підприємства не тільки сплачують значні суми податків до бюджету держави, але і виконують важливі соціальні функції. Найважливіші з них – забезпечення надійності енергопостачання та безпеки об'єктів енергосистеми, оперативне реагування на звернення споживачів, у т.ч. своєчасне підключення нових споживачів, ремонт мереж та усунення пошкоджень внаслідок стихійних лих тощо. Крім роботи з населенням, як споживачами електричної енергії, компанії VS ENERGY здійснюють благодійну допомогу дитячим будинкам і закладам освіти, спортивним та іншим організаціям, збройним силам України, волонтерам тощо. На благодійну допомогу в 2017 році було витрачено коштів на загальну суму 2,4 млн. грн.
Всі статті
//MAIN SVG //END MAIN SVG