«Чернівціобленерго» проводить Чемпіонат України з міні-футболу серед енергокомпаній

29/11/2018

У Чернівцях проходить XVIII Чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергетичних компаній. В ньому приймають участь чотирнадцять команд з Луцька, Житомира, Києва, Кропивницького, Львова, Полтави, Івано-Франківська, Рівного, Сум, Херсона, Хмельницького, Черкас та Чернігова.

Організовує та проводить захід АТ «Чернівціобленерго». Футбольні матчі проходять у спортивному комплексі «Олімпія» щодня упродовж тижня з 27 по 30 листопада.

Відкриття заходу відбулося за участю голови Правління АТ «Чернівціобленерго» Сергія Таранюка, Голови оргкомітету чемпіонату Юрія Захарчука та голови профкому компанії Марії Прокопець. Від імені трудового колективу «Чернівціобленерго» вони привітали колег з інших регіонів та побажали їм гарної гри, високих результатів, видовищного футболу та заслужених перемог.

З привітальними та напутніми словами також звернувся до футболістів й головний суддя змагань Василь Фурман.

Чемпіонат з міні-футболу серед енергетиків України триває вже 18 рік поспіль. Ця запальна гра стала доброю традицією та гарним прикладом для інших підприємств країни – не лише підтримувати чудову спортивну форму та популяризувати здоровий спосіб життя, а й сприяти злагодженій роботі у компаніях.

//MAIN SVG //END MAIN SVG