Фахівці «Київобленерго» навчають підростаюче покоління безпечно користуватися електроприладами

06/12/2018

Безпечне поводження з електроенергією – це фундамент знань, що необхідно прививати з дитинства. Багаторічний досвід свідчить, що саме уроки з електробезпеки є дуже важливими у роботі в цьому напрямку. Результатом проведення подібних заходів є зниження кількості випадків дитячого травматизму, пов’язаного з порушеннями правил експлуатації електроприладів та поведінки поблизу енергооб’єктів.

Так, 28 листопада в ЗОШ №1, що у с. Білогородка, К-Святошинського району інженер з охорони праці Микола Бондаренко розповів юним споживачам електричної енергії про прості правила поводження з електроприладами.

 «Електричний струм – наш помічник. Завдяки ньому у нас є світло, працюють побутові прилади і устаткування промислових підприємств. Але при необережному поводженні він може бути дуже небезпечним. Тому кожній людині важливо знати основні правила поведінки при використанні електрики», – розповів учням Микола Бондаренко.

Загалом, урок проводився у формі цікавої та пізнавальної мандрівки країною енергетики. Для закріплення матеріалів під час бесіди учням задавалися питання щодо електричної енергії, на які вони охоче та дуже активно відповідали.

//MAIN SVG //END MAIN SVG