Голова підрозділу «Київобленерго» отримав відзнаку від місцевої громади

22/01/2019

В колективі ПрАТ «Київобленерго» приємна новина. Відповідно до наказу Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна» №1 від 2 січня 2019 року відзнакою «За сприяння» нагороджено начальника Ірпінського районного підрозділу Сергія Герасименка.

Тож, 15 січня голова громадської ради ОСББ Р.Г. Шевчук завітав до Ірпінського районного підрозділу, аби вручити нагрудний знак Сергію Петровичу за самовідданість, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до службових обов’язків, наполегливу працю на користь громади м. Ірпінь.

«Відзнака керівника РП – це нагорода для Товариства. Оцінка високого рівня професіоналізму та стимул для енергетиків на подальші здобутки в поліпшенні якості надання послуг споживачам.

Дуже приємно отримувати такі відзнаки. А отримувати їх від таких організацій як Всеукраїнське об’єднання громадян «Країна» – вдвічі урочистіше. Це чергове свідчення того, що ми працюємо добросовісно, відповідально, якісно та сумлінно виконуємо свою роботу і головне – турбуємося про своїх споживачів», – відмітили в прес-службі компанії.

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання громадян «Країна» є громадським об’єднанням, метою якого є відновлення, розвиток та збереження історії та традицій України, формування сучасної нагородної політики держави та реформування нагородної системи України.

Нагороди ВГО «Країна» мають загальну назву «Знаки народної пошани» та входять до відкритої нагородної системи – системи громадських нагород, яка кожному громадянину Держави надає право і можливість самостійно визначити та нагородити людину, яка, на його думку, здійснила героїчний вчинок, видатне досягнення або добру справу. Відзнакою «За сприяння» нагороджуються гідні громадяни України та Світу за сприяння підприємствам, установам та організаціям в їх діяльності, спрямованих на процвітання України.

//MAIN SVG //END MAIN SVG