Херсонобленерго пропонує споживачам нові способи передачі показань електролічильників

31/05/2019

АТ Херсонобленерго розширює свої можливості та пропонує споживачам нові способи передачі показників електролічильників за допомогою Viber, SMS – повідомлення та електронною поштою.

Приєднатися до групи АТ «Херсонобленерго» у Viber можна у спливаючому вікні на сайті  компанії,  далі потрібно перейти за посиланням, виконати покрокову інструкцію та зісканувати QR-код.

Абоненти також мають можливість передати показники електролічильників з допомогою SMS-повідомлення на номер  050-49-00-00-4.

Аби подати показник звичайного лічильника у SMS-повідомленні, потрібно вказати два значення у форматі «Номер особового рахунку на 37» (пробіл) «Показник».

Така послуга можлива лише для абонентів особові рахунки яких починаються на 37. Зверніть увагу, щоб система зарахувала ваш показник, обов’язково використовуйте пробіл. Після цього Вам надійде повідомлення, що дані прийняті.

Для подачі показників двозонного лічильника необхідно надіслати повідомлення у наступному форматі:

«Номер особового рахунку на 37» (пробіл) «показник зони Т1» (пробіл) «показник зони Т2».

Для подачі показників тризонного лічильника необхідно надіслати повідомлення у наступному форматі:

” Номер особового рахунку на 37» (пробіл) “Пік” (пробіл) “Напівпік” (пробіл) “Ніч”.

Щоб передати показник електронною поштою, необхідно надіслати на електронну адресу pokaz@co.ksoe.com.ua лист, де вказати показники звичайного лічильника у форматі «Номер особового рахунку на 37» (пробіл) «Показник».

Показники двозонного лічильника варто передавати у форматі: «Номер особового рахунку на 37» (пробіл) «показник зони Т1» (пробіл) «показник зони Т2».

Для подачі показників тризонного лічильника необхідно надіслати повідомлення у наступному форматі:

” Номер особового рахунку на 37» (пробіл) “Пік” (пробіл) “Напівпік” (пробіл) “Ніч”.

У темі листа напишіть свій номер телефону, на який прийде повідомлення про прийняті показники.

//MAIN SVG //END MAIN SVG