Київобленерго проводить пізнавальні уроки з електробезпеки для третьокласників

11/04/2019

Не торкатися електроприладів мокрими руками, гратись подалі від енергооб’єктів, не встромляти пальці або будь-які сторонні предмети у розетку, а також про інші особливості поводження з електрикою розповів учням-третьокласникам інженер з охорони праці Микола Бондаренко. Пізнавальна мандрівка країною енергетики пройшла для дітей у невимушеній ігровій формі.

Цікаві конкурси та вікторини допомогли інженеру СОП легко й ефективно ознайомити малечу з основними правилами поведінки біля енергетичних об’єктів та навчити безпечному користуванню побутовими електроприладами. Всі завдання супроводжувалися показом на великому екрані тематичних відеоматеріалів, адже краще один раз побачити, аніж сім разів почути.

Як розповів Микола Бондаренко, програма його уроку з електробезпеки насичена практичними порадами. Наприклад, дітей попередили, що до обірваного проводу лінії електропередачі заборонено наближатися ближче, ніж на 8 метрів. Також необхідно позначити або огородити небезпечне місце, після чого повідомити про надзвичайну подію дорослим. Невід’ємною частиною заняття є опанування навичками визволення постраждалого від дії електричним струмом та надання першої медичної допомоги.

По завершенні уроку інженер з охорони праці Микола Бондаренко попросив учнів завжди пам’ятати та принагідно нагадувати своїм батькам про те, що всі електроприлади потрібно вмикати в електромережу справними, у жодному разі не смикати за дріт, щоб витягнути вилку з розетки, а також стежити за справністю ізоляції проводу, оскільки будь-який дотик до оголених проводів може мати серйозні наслідки.

//MAIN SVG //END MAIN SVG