Кіровоградобленерго інвестує у розвиток області

05/04/2019

Інвестиційна програма компанії на 2019 рік включає ряд технічних заходів, які дозволять значно підвищити надійність як окремих ланок мережі, так і енергетичної інфраструктури Кіровоградщини в цілому.

У 2019 році в області планується збудувати 18 кілометрів нових повітряних та кабельних ліній напругою 0,4 кВ та 10 кВ.

В Знам’янському і Кропивницькому районах та в м. Кропивницькому замінять більше 27 кілометрів непридатних до подальшої експлуатації повітряних ліній напругою 0.4 кВ із використанням самоутримного ізольованого проводу та більше 7 кілометрів кабельних ліній напругою 6-10 кВ.

В Світловодському районі і м. Кропивницькому буде реконструйовано 27 кілометрів повітряних ліній напругою 6-10 кВ.

5 нових розвантажувальних трансформаторних підстанцій з’являться у м. Кропивницькому та районі. В обласному центрі і м. Світловодську реконструюють 2 розподільчих пункти, а у селі Соколівському Кропивницького району – 2 трансформаторні підстанції 10/0,4 кВ. Також, у Кропивницькому буде проведена реконструкція 8 ТП 10/0,4 кВ.

Заплановано виконати технічне переоснащення ряду ключових для нашої області енергетичних об’єктів, а саме підстанцій класу напруги 150\35\10(6) кВ «Березівка» (Маловисківський район), «Компаніївка», «ПТО» (Олександрійський район), «Сільмаш» (селище Нове), «Південно-Східна» і «Центральна» (м. Кропивницький).

На часі також масштабні заходи по зменшенню нетехнічних втрат електроенергії, запровадження та розвиток систем зв’язку.

//MAIN SVG //END MAIN SVG