ПрАТ Рівнеобленерго реконструює мережі в Сарненському районі

30/11/2018

Зокрема, енергетики здійснюють заміну понад 3,5 км повітряних ліній 0,4 кВ самоутримним ізольованим проводом, проводять заміну електроопор, існуючої трансформаторної підстанції та встановлюють нову щоглову ТП у с. Дубки. Вартість цих робіт – 1 млн 897 тис. грн.

Цьогоріч згідно з  інвестпрограмою «Рівнеобленерго» у Сарненському районі  було здійснено реконструкції повітряних ліній також у с. Зарів’я. Тут було здійснено заміну трансформаторної підстанції та реконструйовано 3 км електромереж.

Крім того, на початку грудня на Сарненщині у двох селах – Цепцевичі та Велике Вербче розпочнуться роботи з будівництва нових електромереж та встановлення нового електрообладнання – розвантажувальних трансформаторних підстанцій КТП – 100 кВа. Усі ці заходи покликані покращувати якість напруги у зазначених населених пунктах, підвищувати електробезпеку та попереджати аварійні ситуації у електромережі.

Загалом по області до кінця року «Рівнеобленерго» здійснить робіт з будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів електричних мереж на суму 99 млн. грн.

//MAIN SVG //END MAIN SVG