Схвалені перші інвестпрограми компанії групи VS Energy

01/03/2019

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, схвалила інвестиційні програми з розподілу електричної енергії ПРаТ «Київобленерго» та ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2019 рік. Відповідні постанови прийняті на засіданні НКРЕКП.

Згідно з документами компаній, які були надані комісії компаніями, у 2019 році на реалізацію запланованих заходів ПРаТ «Київобленерго» витратить 278 868 тис. грн., ПрАТ «Рівнеобленерго» – 98 006 тис. грн. Значна частка цих коштів буде витрачена на модернізацію та реконструкцію електричних мереж. Окрім того передбачено заходи направлені на зниження втрат в електричних мережах Товариства та впровадження АСОЕ, автоматизованих систем диспетчерсько-технологічного керування, інформаційних технологій та ін. Компанії також продовжують заміну приладів обліку населення на багатотарифні лічильники з модулем дистанційного зчитування, які автоматично передаватимуть показники лічильника.

Усі роботи, передбачені інвестиційними програмами, покликані покращити якість, надійність та безпеку електропостачання і будуть виконані до кінця 2019 року.

//MAIN SVG //END MAIN SVG