У Житомиробленерго пройшла виробнича нарада

16/08/2019

15 серпня  у Житомиробленерго провели виробничу нараду, на якій було підбито підсумки діяльності компанії за перший квартал поточного року.У нараді  прийняли участь начальники РЕМ. Нарада проходила у смт. Пулини.

Під час наради обговорювалося питання дотримання нормативів втрат електричної енергії, що являє собою стабільну і системну роботу не тільки у напрямку експлуатації ліній електропередачі у належному стані, але й виявлення фактів позаоблікового споживання електрики, а також вчасна заміна лічильників.

Особливу увагу було приділено питанням якості електричної енергії, стану охорони праці, та  заходи по запобіганню крадіжок електроенергії  та обладнання.

На нараді також був озвучений рейтинг РЕМів. Перше місце посів Коростенський РЕМ, друге – Пулинський РЕМ, а третє – Олевський РЕМ. Серед аутсайдерів – Чуднівський- 21, Малинський – 22,  та Коростишівський – 23 місце. Під час виїзного засідання начальники РЕМ мали змогу обсудити проблемні питання з колегами та  поділитися власним  досвідом.

//MAIN SVG //END MAIN SVG