В Житомирській області створено енергопостачальну компанію

19/09/2018

Відповідно до вимог чинного законодавства України АТ «Житомиробленерго» забезпечило відокремлення та незалежність ліцензійної діяльності з постачання електричної енергії шляхом створення ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія». На даний час компанією виконуються заходи відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачам.

На засіданні НКРЕКП, що проводилося 14.06.2018 у формі відкритого слухання, Комісія прийняла Постанову  №429 про видачу ТОВ Житомирська обласна енергопостачальна компанія» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

Відтепер на території Житомирської області  будуть функціонувати: АТ «Житомиробленерго» – компанія з розподілу електроенергії та експлуатації електричних мереж та новостворене  ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія” – компанія з постачання електроенергії.

Процес зміни постачальника електричної енергії (переходу від АТ «Житомиробленерго» до ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія») буде здійснюватись у максимально комфортний для споживачів спосіб.

Колектив новостворенної компанії має багаторічний досвід в області постачання електричної енергії та чітко розуміє всі функції, які необхідно виконувати в умовах нового ринку електричної енергії, щоб забезпечити потреби споживачів Житомирщини в надійному і якісному постачанні електричної енергії.

На сайті новоствореного ТОВ “Житомирська обласна енергопостачальна компанія” публікується інформація стосовно постачання електричної енергії, комерційні пропозицій, форми договорів, установчі документи та ін. Для споживачів цілодобово працює кол-центр за телефоном (0412)-40-21-00.

//MAIN SVG //END MAIN SVG