АТ «Чернівціобленерго» закупило для міської лікарні Чернівців апарат для ефективного лікування хворих

15/04/2020

АТ «Чернівціобленерго» продовжує допомагати медикам у боротьбі з коронавірусом.

Цього разу для міської лікарні №1 міста Чернівців – медичного закладу, де лікують пацієнтів з COVID-19, енергокомпанія закупила спеціальний медичний апарат, який вимірює рівень кисню та вуглекислого газу в крові. Газовий аналізатор крові BGA-101 – перше подібне спеціалізоване медичне устаткування у міській лікарні №1 міста Чернівців.

Медичне устаткування та сертифіковані документи до нього прийняв мер Чернівців Олексій Каспрук.

За словами медиків чернівецької лікарні, наявність такого аналізатора крові надважливо у лікуванні важкохворих пацієнтів. Газовий аналізатор крові надзвичайно потрібен для пацієнтів з дихальною недостатністю, які перебувають у критичному стані. Це обладання допоможе, не гаючи часу, перевести на штучну вентиляцію легень пацієнтів, які цього потребують, а також вчасно відключити пацієнта від апарата ШВЛ відповідно до показів. Апарат дозволить здійснювати постійний контроль за рівнем кисню та вуглекислого газу в крові пацієнтів при важких станах.

Трудовий колектив АТ «Чернівціобленерго»  висловлює глибоку вдячніть, усебічну підтримку й щире захоплення лікарям й медичному персоналу країни за мужність та стійкість у боротьбі із пандемією коронавірусу.

//MAIN SVG //END MAIN SVG