Тарифи

Розрахунок тарифів на послуги з розподілу електроенергії здійснюється у відповідності до Порядку встановлення  тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175. Тарифи на послуги з розподілу електричної енергії затверджуються НКРЕКП на розрахунковий період (як правило – календарний рік).

Відповідно до вищезазначеного Порядку операторами системи розподілу розраховується необхідний дохід від здійснення відповідної діяльності, який враховує операційні витрати (виробничі послуги, сировина та матеріали, ремонтні роботи і т.п.), амортизацію, витрати на оплату праці, соц.відрахування та прибуткову частину. Крім того, до необхідного доходу операторів систем розподілу внесені витрати на закупівлю електроенергії на компенсацію технологічних втрат при розподілі електроенергії.

Процес затвердження тарифів на послуги з розподілу електроенергії здійснюється відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою від 30.06.2017 р. № 866.

Цей процес включає в себе розміщення проектів тарифів на послуги з розподілу електроенергії на сайті відповідного ліцензіата для відкритого обговорення, результати якого оприлюднюються на сайті ліцензіата. Потім проекти тарифів проходять відкриті слухання в НКРЕКП, результати яких також оформлюються протоколами та оприлюднюються на сайті НКРЕКП.

Схвалені проекти тарифів розглядаються на відкритому засіданні НКРЕКП та затверджуються відповідними постановами.

З діючими на сьогоднішній день тарифами на послуги з розподілу електичної енергії підприємств  ТОВ «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» та  проектами тарифів для відкритого обговорення  можна ознайомитись за наступними посиланнями:

ПрАТ «Рівнеобленерго» —  https://www.roe.vsei.ua/tarifs

АТ «Житомиробленерго» —  https://www.ztoe.com.ua/tariff.php

ПрАТ «Кіровоградобленерго» — https://kiroe.com.ua/tarifi

АТ «Чернівціобленерго» — http://oblenergo.cv.ua/taryfy-yurydychnym-osobam

АТ «Херсонобленерго» — https://ksoe.com.ua/tariffs/tariffs_distribution/