АТ «Херсонобленерго» завершує реалізацію інвестпрограми на 2019 рік

15/11/2019

На сьогоднішній день компанія виконала вже 96, 6% заходів з модернізації енергомережі регіону. Обсяг асигнувань склав185 млн. грн.
Загальний обсяг інвестпрограми на 2019 рік, затвердженої НКРЕКП, становить понад 270 мільйонів гривень.

В рамках Інвестпрограми було побудовано (реконструйовано) повітряні лінії 6/10 кВ протяжністю 4,5 км в населених пунктах Білозерці, Комишани та Антонівці.

З метою підвищення якості електропостачання мешканців с.Олександрівка, с.Комишани та окремих мікрорайонів м.Херсон здійснено переоснащення ізольованим проводом мережі протяжністю 10,2 км ПЛ-0,4 кВ.

За рахунок Інвестпрограми також заплановані роботи по реконструкції кабельних мереж, зокрема в обласному центрі вже замінено 7,5 км зношених кабельних ліній.

Досі тривають роботи по реконструкції ПС-150 кВ «Виноградово» (Олешківський район), ПС-150 кВ «ГНС КОС» (Каховський район), ПС-150 кВ «Промислова» (м.Херсон).

Від підстанції ПС -150 кВ «Виноградово» (Олешківський район) здійснюється енергопостачання мешканців частково Олешківського та Чаплинського районів та повністю жителів Скадовського та Каланчацького районів, а це майже 50 тисяч споживачів електричної енергії. В межах програми працівниками Товариства проводяться роботи по заміні фізично та морально застарілого енергообладання на більш нове та сучасне.

 Підстанція ПС-150 кВ «ГНС КОС» (Каховський район) живить електроенергією майже 7 тисяч споживачів та є основним об’єктом, який забезпечує роботу зрошувальних систем району. Використовуючи можливості нових технологій, енергетики встановлюють на об’єкті нові вакуумні вимикачі, проводять часткову заміну існуючого устаткування та облаштовують спеціальні приміщення для енергообладання.

Підстанція ПС-150 кВ «Промислова» знаходиться у м.Херсоні та постачає електроенергію більше півсотні тисяч мешканцям обласного центру. До заходів Інвестпрограми на об’єкті включено комплексну заміну застарілого обладнання на устаткування більш перспективне. Зокрема, встановлено вимикачі сучасного типу, новий трансформатор для власних потреб та проведена заміна приладів, які вже відпрацювали свій термін експлуатації.

Підходить до завершення реконструкція повітряної лінії ПЛ-150 кВ «Каховська 330 – Дудчино» загальною протяжністю 43,8 км. Повітряна лінія була збудована та введена в експлуатацію у 1965 році  і здійснює електропостачання ПС-150/35 кВ “Дудчино”, “Н.Троїцька”, “Н.Олексіївка”, “Н.Тимофіївка”.

Реконструкція ПЛ-150 кВ “Каховська 330-Дудчино” розпочата в 2015 році. В процесі реконструкції серед інших робіт замінені опори, провід та  блискавкозахисний трос. Передбачені заходи суттєво вплинуть на пропускну спроможність ліній, що забезпечить надійність та стабільність електропостачання  зокрема насосних станцій систем зрошення. А це в майбутньому дасть можливість збільшити площі зрошувальних сільгосподарських земель.

Важливим етапом в реалізації Інвестпрограми 2019 року є встановлення в побутовому секторі майже 29 тисяч багатофункціональних однофазних електролічильників з PLC модемом, на загальну суму майже 38 мільйонів гривен. Сучасні прилади обліку дозволять дистанційно та оперативно зчитувати покази електролічильників, здійснювати автоматичну обробку отриманої інформації для розрахунку об’ємів споживання та витрат електричної енергії та потужності за визначені проміжки часу.

Для виробничих потреб та оперативного виконання робіт Товариство придбало 4 автогідропідіймачі та 2 бригадних автомобілі.

//MAIN SVG //END MAIN SVG