Чергова допомога лікарням від АТ «Житомиробленерго»

07/08/2020

Зважаючи на складну ситуацію з пандемією, пов’язану з COVID 19, керівництво АТ «Житомиробленерго» разом з профспілковою організацією постійно підтримують медиків Житомирщини шляхом придбання важливого обладнання, яке рятує життя.

Так, раніше для Житомирської обласної лікарні було придбано апарат штучної вентиляції легенів і захисні маски, а для  Житомирської районної лікарні придбали найсучасніший монітор пацієнта. Цей апарат дозволяє лікарям контролювати стан важких пацієнтів і саме у такому обладнанні є нагальна потреба медичних закладів. Дізнавшись про гостру потребу лікарень у таких моніторах,  ще один новенький монітор пацієнта було передано Житомирській районній лікарні.

«Я не лікар, але рахую що головне у лікуванні пацієнтів встановити точний діагноз та контролювати хід лікування за протоколами, тому ми надаємо таку спонсорську допомогу та показуємо приклад іншим компаніям і підприємствам», – зазначив очільник АТ «Житомиробленерго» Олексій Шекета. У свою чергу керівник Житомирської районної лікарні Тарас Собко подякував енергетикам за надану своєчасну допомогу.  «Це вже другий такий монітор ми отримали від АТ «Житомиробленерго». Перший вже працює на повну потужність, надає допомогу лікарям у діагностиці і лікуванні пацієнтів», – зазначив керівник лікарні.

//MAIN SVG //END MAIN SVG