Інвестиційна програма АТ «Херсонобленерго» 2021 року – інвестиції в майбутнє

09/07/2021

У зв’язку із запровадженням стимулюючого тарифоутворення для операторів систем розподілу електроенергії, АТ«Херсонобленерго» значно збільшило обсяги інвестицій в будівництво та реконструкцію електромереж та підстанцій.

В рамках виконання запланованих заходів Інвестпрограми 2021 року, оператором системи розподілу АТ «Херсонобленерго» реалізовано низку інвестиційних заходів, зокрема:

  • для підвищення надійності та стабільності електропостачання курортного Генічеського району реконструйовано повітряні лінії ПЛ-10 кВ протяжністю понад 21 км.
  • на території Каховської ОТГ виконано реконструкцію кабельної мережі різного класу напруги протяжністю майже 5 км. Використання нової кабельної продукції з кращими якісними характеристиками істотно підвищить рівень експлуатації електричних мереж.
  • в Олешках реконструйовано ПЛ-10 кВ від ПС-35/10 кВ “Лісова” – 3,66 км, на території громади Нової Каховки здійснено реконструкцію повітряних ліній 10 кВ загальною довжиною понад 10 км. та реконструкцію кабельної мережі більше 2 км.
  • для стабільного енергопостачання курортного міста Скадовськ та с.Красне реконструйовано повітряні лінії ПЛ -0,4 кВ на ділянці майже 7 км.
  • на території Херсонської області проведено реконструкцію 7 ПС-35/10кВ, зокрема заміна масляних вимикачів на вакуумні, заміна електромеханічних захистів силових трансформаторів на мікропроцесорні.
  • з метою впровадження системи автоматизованого збору даних встановлено 5000 лічильників з модулем дистанційного зчитування та майже 1000 закритих комплексів обліку електричної енергії.

Стимулювання ефективності витрат електророзподільних компаній сприяє підвищенню якості послуги з розподілу електроенергії, в т.ч. зменшенню кількості і тривалості аварійних відключень споживачів, скороченню втрат електроенергії в електромережах, та як наслідок здешевленню електричної енегії для споживачів.

Роботи по впровадженню заходів та реалізація Інвестпрограми 2021 тривають.

//MAIN SVG //END MAIN SVG