Інвестиційна програма ПрАТ «Рівнеобленерго» 2021 року – інвестуємо в розвиток

16/07/2021

Наразі по всій території Рівненської області ведуться активні роботи з будівництва, реконструкції та модернізації електричних мереж та обладнання, які проводяться згідно зі схваленою НКРЕКП Інвестиційною програмою з розподілу електричної енергії для ПрАТ «Рівнеобленерго».

У 2021 році за рахунок впровадження стимулюючого тарифоутворення відчутно збільшився обсяг інвестицій, як в мережеву інфраструктуру, так і матеріально технічне забезпечення виробничих процесів.

Інвестиції мають чітку мету на довготривалу перспективу – це забезпечення надійності та безперервності електропостачання, зменшення кількості аварійних відключень.

Так впродовж першого півріччя 2021 року на території Рівненської області було реконструйовано майже 95 км повітряних мереж 10/0,4 кВ, з запланованих 141 км на увесь 2021 рік, здійснено заміну або побудовано нових – 33 підстанціі 10/0,4 кВ.

Найбільшим цьогорічним проектом інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» є реконструкція підстанції 110/35/10 Сарни, від якої заживлені десятки тисяч споживачів Рівненщини: власне райцентр та значна частина Сарненщини. Також ПС 110/35/10 Сарни є вузловою для півночі області та забезпечує транзит електричної енергії від Рівненської АЕС до ПС 110 Костопіль та між системами передачі електроенергії  Західного та Центрального регіонів.

Роботи на підстанції 110/35/10 Сарни полягають у демонтажі застарілого електрообладнання та встановленні нового розподільчого устаткування, зокрема вимикачів, роз’єднувачів, пристроїв релейного захисту з мікропроцесорними терміналами та дистанційною передачею даних всесвітньовідомої компанії АВВ.

Паралельно відбувається впровадження системи автоматизованого збору даних із встановленням багатотарифних лічильників з модулем дистанційного зчитування (типу – СМАРТ). Від початку року таких «розумних електролічильників» у побутових споживачів Рівненщини встановлено більше 8,5 тисяч одиниць.

З початку року автопарк товариства поповнився дванадцятьма одиницями автотранспорту та спецтехніки для ремонтних бригад ПрАТ «Рівнеобленерго».

Роботи по якісному та вчасному  виконанню заходів Інвестиційної програми 2021 року тривають.

//MAIN SVG //END MAIN SVG