Рівнеобленерго завершує реалізацію заходів інвестпрограми 2019 року

07/11/2019

ПрАТ «Рівнеобленерго» планує втілити у повному обсязі усі заходи інвестпрограми на 2019 рік до кінця листопада.

На сьогодні завершуються роботи на трьох об’єктах – комплекс робіт з реконструкції повітряних ліній ПЛ 0,4-10 кВ у містах Рівне та Остріг, а також заміна масляних вимикачів 110 кВ на елегазові з мікропроцесорними захистами на підстанції ПС110/10 «Південна» у м. Рівне.

Зокрема, триває реконструкція ПЛ 0,4-10 кВ у Острозі, близькі до завершення також роботи на вулицях Воля, Дорошенка, Підгірній у обласному центрі. Щойно завершено роботи на вул. Шкільній у м. Рівне. Проведення реконструкції у Рівному ускладнює щільна забудова обох мікрорайонів, вузькі проїзди або їх відсутність, що не завжди дозволяє ефективно використовувати спецтехніку і подовжує тривалість реконструкції мереж.

Загалом до кінця 2019 року, як і передбачено заходами інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2019 рік, затвердженої НКРЕКП, на Рівненщині на будівництво, реконструкцію та модернізацію електромереж і обладнання буде витрачено 73 967,34 тис. грн. Йдеться про реконструкцію та технічне переоснащення 102,24 км ПЛ-0,4 кВ самоутримним ізольованим проводом, будівництво та реконструкцію шести РТП-10/0,4кВ у різних районах Рівненської області, будівництво та реконструкцію КЛ-6-10кВ у містах Радивилів та Сарни.

Враховуючи витрати на  встановлення населенню багатотарифних лічильників з модулем дистанційного зчитування, впровадження та розвиток інформаційних технологій, модернізацію та закупівлю колісної техніки для бригад районів електричних мереж, загальна сума реалізованої інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» у 2019 році становить понад 98 млн. грн.

//MAIN SVG //END MAIN SVG