Схвалено інвестпрограму АТ «Херсонобленерго» на 2021 рік

11/02/2021

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 03.02.2021 схвалено Інвестиційну програму АТ «Херсонобленерго» на 2021 рік.

Обсяг Інвестпрограми складає 361 мільйон 240 тисяч гривень (без ПДВ).

АТ «Херсонобленерго», як і інші оператори системи розподілу, в цьому році перейшло на стимулююче тарифоутворення. Це розширить можливості для модернізації мереж та електрообладнання, що суттєво підвищить надійність та стабільність електропостачання в Херсонській області.

В рамках виконання Інвестпрограми у 2021 році передбачено будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання на загальну суму майже 270 мільйонів гривень, що становить 75% обсягу програми. Це – будівництво та реконструкція мереж повітряних ліній ПЛ-10(6) кВ протяжністю 90 км., ПЛ-0,4 кВ ізольованим проводом – 67 км. та інше.

Заплановано також реконструкцію ПЛ-10 кВ із встановленням 25 трансформаторних підстанцій, реконструкцію 13 КТП із заміною шафи. Для забезпечення надійності розподілу та зменшення аварійності передбачено реконструкція 4 підстанцій 150 кВ загальною вартістю 16 мільйонів гривень та 35 підстанцій 35 кВ на понад 89 мільйонів гривень.

З метою впровадження системи автоматизованого збору даних планується встановлення 15 000 лічильників з модулем дистанційного зчитування.

План інвестиційних вкладень передбачає також комплекс заходів, направлених на поліпшення технічного стану електричних мереж та обладнання з  урахуванням підготовки до роботи в несприятливих погодних умовах та забезпечення надійності та якості розподілу електричної енергії споживачам, безперервність надання послуг, що характеризуються зменшенням кількості і тривалості перерв в електропостачанні.

//MAIN SVG //END MAIN SVG