Схвалено інвестпрограму ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2022 рік

15/12/2021

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 10 грудня 2021 року було прийнято постанову про схвалення Інвестиційної програми оператора системи розподілу електричної енергії ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік. Вже другий рік поспіль інвестпрограма затверджується з врахуванням стимулюючого тарифоутворення, що дозволяє суттєво збільшити кількість модернізованих та реконструйованих об’єктів для забезпечення надійного розподілу електроенергії споживачам Рівненської області.

Пріоритетним завданням  ПрАТ «Рівнеобленерго» залишається приведення показників якості електричної енергії у відповідність до вимог нормативно-правових актів.

Інвестиційною програмою передбачено реконструкцію та технічне переоснащення самоутримним ізольованим проводом ПЛ-0,4 кВ загальною протяжністю близько 25 км, будівництво та реконструкцію 24 км ПЛ-10 кВ, реконструкцію чотирьох розподільчих пунктів 10 кВ у м. Рівне та шести у інших містах Рівненської області, будівництво 14 нових розвантажувальних трансформаторних підстанцій 10/0,4кВ.

Для забезпечення надійності, безперервності електропостачання та зменшення кількості відключень  інвестпрограмою ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2022 рік заплановано технічне переоснащення ліній електропередач напругою 10 кВ зі встановленням реклоузерів та влаштуванням телемеханіки на території обслуговування Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Костопільського, Рівненського, Рокитнівського та Сарненського РЕМ – в кількості 18 штук.

Двома найбільшим об’єктами реконструкції у 2022 році визначено ПС 110/10кВ «Західна», де передбачена заміна комірок КРУ-10кВ на комірки з вакуумними вимикачами, та ПС 110/10кВ «Хиночі», яку заплановано реконструювати в повному обсязі.

Для реалізації нових приєднань споживачів до електричних мереж ПрАТ «Рівнеобленерго» передбачене будівництво 25 розвантажувальних ТП-10/0,4 кВ.

Також передбачається впровадження системи автоматизованого збору даних із встановленням багатотарифних лічильників з модулем дистанційного зчитування (типу –СМАРТ) у 11219 побутових споживачів.

Перед затвердженням інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» були проведені відкриті обговорення проєкту, він отримав схвалення органів місцевого самоврядування, Міністерства енергетики України, НКРЕКП.

//MAIN SVG //END MAIN SVG