Заява акціонера групи ВС Енерджі Віліса Дамбінса

16/05/2023

«Санкції порушують наше право на юридичне змагання у суді»

– заява Віліса Дамбінса

Після оприлюднення інформації про запровадження санкцій відомий європейський інвестор Віліс Дамбінс зробив заяву.

«Санкції проти мене та моїх партнерів вважаю позасудовим рішенням. Воно порушує право власності акціонерів та ігнорує можливість захищати його у справедливому суді», – заявив Віліс Дамбінс.

– «Жодним судом України не доведено правдивості припущень про нібито пов’язаність нашого бізнесу з росіянами.

Все, з чим мені та моїм партнерам доводиться мати справу в українських судах – лише медійні публікації, які не підтверджені фактами. Звинувачення, щоб базуються на цих публікаціях, настільки безпідставні, що судові інстанції відмовляють у клопотаннях слідчим та прокурорам.

Ні я, ні мої партнери не вчиняли дій, на підставі яких проти нас можуть бути введені санкції. Я не пов’язаний з громадянами Росії – крапка! Я не отримую від них фінансування, я ні перед ким не звітую, я нічого не продаю росіянам, нічого у них не купую, не підтримую з ними стосунків. Росіяни – агресори та окупанти частини території України!

Моя проукраїнська позиція базується не лише на словах, а й на ділі:

Я та мій бізнес в Україні регулярно фінансово підтримуємо Збройні сили України, гуманітарні проекти для українців в Україні та Європі на сотню мільйонів гривень. Я і мій бізнес за свої власні кошти ремонтуємо обленерго, що постраждали від російських обстрілів, відновлюємо енергетичну інфраструктуру Херсонської області. І робимо це на користь України!

Без рішення суду, де присутні всі сторони процесу, ця справа не може вважатися остаточно завершеною.

Я продовжу захищати своє ім’я, свою репутацію, моїх співробітників, свій бізнес стільки, скільки буде потрібно. У тому числі і на міжнародному юридичному рівні.

Ми захистимо свої права власності, як уже неодноразово це робили раніше. Впевнені, що маємо на це законне право в Україні, яка є частиною цивілізованого світу», – наголосив Дамбінс.

//MAIN SVG //END MAIN SVG